CoreParts Projector Lamp for BenQ 310
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Projector Lamp for BenQ 310
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts ML12697. Pæreeffekt: 310 W, Lampens levetid: 2500 t, Mærke kompatibilitet: Benq, Kapabilitet: SH915, MH740, SX912, HC1200, Oprindelsesland: Kina
| Mærke kompatibilitet | Benq |
| Kapabilitet | SH915, MH740, SX912, HC1200 |
| Lampens levetid | 2500 t |
| Pæreeffekt | 310 W |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.