CoreParts Power Adapter for Dell
Forsiden
CoreParts Power Adapter for Dell
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Power Adapter for Dell
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBA1357. Formål: Laptop, Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 110-230 V. Indgående driftsspænding (min.): 100 V, Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 3,33 A. Stik: 4.5*3.0. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Husets farve: Sort. Certificering: CE
| Formål | Laptop |
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 19,5 V |
| Udgangsstrøm | 3,34 A |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| AC-porttype | C5 |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3,33 A |
| Stik | 4.5*3.0 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | CE |
| Bredde | 188 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 200 g |
| Pakkebredde | 188 mm |
| Pakkedybde | 128 mm |
| Pakkehøjde | 52 mm |
| Pakkevægt | 378 g |
| Pakketype | Kasse |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strøm | 65 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Stik 1 dimensioner | 4.5x3.0 mm |
| Oprindelsesland | Kina |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.