CoreParts PAPER PICK-UP ROLLER KIT
Forsiden
CoreParts PAPER PICK-UP ROLLER KIT
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts PAPER PICK-UP ROLLER KIT
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP8090. Type: Valse, Udskrivningsteknologi: Laser, Produktfarve: Sort. Bredde: 75 mm, Dybde: 52 mm, Højde: 25 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 75 mm, Pakkedybde: 52 mm
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | FS-1030MFP, FS-1030MFP/DP, FS-1035MFP, FS-1035MFP, FS-1035MFP/DP, FS-1110, FS-1120D, FS-1120D/KL3, FS-1130MFP, FS-1130MFP, FS-1370DN, FS-1370DN/KL3, FS-1300DN, FS-1100 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 52 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 30 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 75 mm |
| Pakkedybde | 52 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 34 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.