CoreParts Paper Feed Roller
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Paper Feed Roller
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP7837. Udskrivningsteknologi: Laser, Produktfarve: Sort, Kapabilitet: TASKalfa 3500i, 4500i, 6500i, 8000i, 3050ci, 3550ci, 4550ci, 5550ci. Bredde: 70 mm, Dybde: 64 mm, Højde: 23 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 70 mm, Pakkedybde: 64 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | TASKalfa 3500i, 4500i, 6500i, 8000i, 3050ci, 3550ci, 4550ci, 5550ci |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Højde | 23 mm |
| Vægt | 9 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkedybde | 64 mm |
| Pakkehøjde | 23 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.