CoreParts Paper Feed Roller
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Paper Feed Roller
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP5702. Type: Valse, Udskrivningsteknologi: Laser, Produktfarve: Blå. Bredde: 20 mm, Dybde: 35 mm, Højde: 20 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 20 mm, Pakkedybde: 35 mm
| Type | Valse |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Blå |
| Kapabilitet | AR-M276, AR-M236, MX-M264N, MX-M310, AR-275, AR-235, AR-M208, AR-M237, AR-M256L, AR-M258, AR-M277, AR-M316L, AR-M318, MX-M260, MX-M314N, MX-M354N |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 10 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 20 mm |
| Pakkedybde | 35 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.