CoreParts Long Life OPC Drum
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Long Life OPC Drum
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP7059. Type: Kompatibel, Mærke kompatibilitet: Konica Minolta, Kapabilitet: Bizhub 224e, 284e, 364e, 454e, 554e, C220, 280, 360, C224, 284. Bredde: 390 mm, Dybde: 40 mm, Højde: 40 mm. Pakkebredde: 400 mm, Pakkedybde: 62 mm, Pakkehøjde: 47 mm
| Type | Kompatibel |
| Mærke kompatibilitet | Konica Minolta |
| Kapabilitet | Bizhub 224e, 284e, 364e, 454e, 554e, C220, 280, 360, C224, 284 |
| Multipakke | Nej |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Side kapacitet | 130000 Sider |
| OEM-kode | DR311-DRUM |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 390 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 30 g |
| Pakkebredde | 400 mm |
| Pakkedybde | 62 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 130 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.