CoreParts Li-ion, 14.8V, 2200mAh, 32.6Wh
Forsiden
CoreParts Li-ion, 14.8V, 2200mAh, 32.6Wh
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Li-ion, 14.8V, 2200mAh, 32.6Wh
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXHP-BA0011. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: HP
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2200 mAh |
| Batterispænding | 14,8 V |
| Batterikapacitet | 32,6 Wh |
| Bredde | 37 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Højde | 277 mm |
| Vægt | 200 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 293 mm |
| Pakkedybde | 107 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
| Pakkevægt | 268 g |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.