CoreParts Li-ion 10.8V 7800mAh Black
Forsiden
CoreParts Li-ion 10.8V 7800mAh Black
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Li-ion 10.8V 7800mAh Black
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBI3016. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: HP
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4400 mAh |
| Batterispænding | 14,4 V |
| Bredde | 50 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Højde | 268 mm |
| Vægt | 370 g |
| Pakkebredde | 290 mm |
| Pakkedybde | 104 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 470 g |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.