CoreParts LCD Screen for iPhone 7 Black
Forsiden
CoreParts LCD Screen for iPhone 7 Black
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts LCD Screen for iPhone 7 Black
Varenr.:
MOBX-IPC7G-LCD-B
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MOBX-IPC7G-LCD-B. Produkttype: Skærm, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 7. Bredde: 120 mm, Højde: 40 mm, Dybde: 200 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 151 mm, Pakkedybde: 96 mm
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 7 |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vægt | 50 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 151 mm |
| Pakkedybde | 96 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 74 g |
| Pakketype | Kasse |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.