CoreParts Laptop Battery for Samsung
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Samsung
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Samsung
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBI2397. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: HP
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2200 mAh |
| Batterispænding | 11,1 V |
| Antal battericeller | 3 |
| Batterikapacitet | 31 Wh |
| Bredde | 37 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 274 mm |
| Vægt | 190 g |
| Pakkebredde | 291 mm |
| Pakkedybde | 103 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 282 g |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.