CoreParts Laptop Battery for Fujitsu
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Fujitsu
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Fujitsu
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBI3058. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: DELL, Kapabilitet: DELL Latitude E7240, Latitude E7250
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | DELL |
| Kapabilitet | DELL Latitude E7240, Latitude E7250 |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4800 mAh |
| Batterikapacitet | 44 Wh |
| Batterispænding | 7,4 V |
| Antal battericeller | 4 |
| Bredde | 81 mm |
| Dybde | 9 mm |
| Højde | 281 mm |
| Vægt | 270 g |
| Pakkebredde | 323 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 284 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.