CoreParts Laptop Battery for Acer
Forsiden
CoreParts Laptop Battery for Acer
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Laptop Battery for Acer
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAC-BA0065. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: Acer, Kapabilitet: Aspire E5-475G, Aspire E5-523G, Aspire E5-553G, Aspire E5-573G, Aspire E5, Acer Aspire E15-N16Q2
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Acer |
| Kapabilitet | Aspire E5-475G, Aspire E5-523G, Aspire E5-553G, Aspire E5-573G, Aspire E5, Acer Aspire E15-N16Q2 |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2600 mAh |
| Batterikapacitet | 38,48 Wh |
| Batterispænding | 14,8 V |
| Bredde | 27 mm |
| Dybde | 19 mm |
| Højde | 264 mm |
| Vægt | 210 g |
| Pakkebredde | 301 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 254 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.