CoreParts iScrews for iPhone 7, White
Forsiden
CoreParts iScrews for iPhone 7, White
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts iScrews for iPhone 7, White
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MOBX-TOOLS-043. Produkttype: Skruesæt, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 7. Bredde: 175 mm, Højde: 9 mm, Dybde: 95 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 175 mm, Pakkedybde: 95 mm
| Produkttype | Skruesæt |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 7 |
| Produktfarve | Hvid |
| Bredde | 175 mm |
| Højde | 9 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Vægt | 10 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 9 mm |
| Pakkevægt | 16 g |
| Pakketype | Kasse |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.