CoreParts I-O Audio Power Board Flex
Forsiden
CoreParts I-O Audio Power Board Flex
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts I-O Audio Power Board Flex
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPP74077. Type: Kabel, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: Macbook Air 11.6"
| Type | Kabel |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | Macbook Air 11.6" |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 80 mm |
| Vægt | 90 g |
| Pakkebredde | 30 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.