CoreParts FUSER FIXING FILM
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts FUSER FIXING FILM
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP3842. Enheds kompatibel: Laser/LED printer, Mærke kompatibilitet: HP, Kapabilitet: LaserJet: 1600, 2600n, Produktfarve: Brun. Antal pr. pakke: 1 stk
| Enheds kompatibel | Laser/LED printer |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | LaserJet: 1600, 2600n |
| Produktfarve | Brun |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 269 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Højde | 43 mm |
| Vægt | 40 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 269 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 43 mm |
| Pakkevægt | 46 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.