CoreParts Fuser Assembly 220V
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Fuser Assembly 220V
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP2729. Udskrivningsteknologi: Laser, Oprindelsesland: Kina, Mærke kompatibilitet: HP. Vægt: 1,22 kg, Bredde: 388 mm, Dybde: 180 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 388 mm, Pakkedybde: 180 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | LaserJet Pro 400, M401n, M401dn, M401dw, 400 MFP M425dn |
| Vægt | 1,22 kg |
| Bredde | 388 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Højde | 164 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 388 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 164 mm |
| Pakkevægt | 1,32 kg |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 V |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.