CoreParts Fuser Assembly 220V
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Fuser Assembly 220V
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP6819. Udskrivningsteknologi: Laser, Oprindelsesland: Kina, Mærke kompatibilitet: HP. Vægt: 2 kg, Bredde: 450 mm, Dybde: 140 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 450 mm, Pakkedybde: 140 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | LaserJet Enterprise CP4525dn, LaserJet Enterprise CM4540f, LaserJet Enterprise CP4525n, LaserJet Enterprise M651dn, LaserJet Enterprise M651n, LaserJet Enterprise CM4540fskm, LaserJet Enterprise M680z, LaserJet M680zm, LaserJet Enterprise M680dn, LaserJet M651dnm, LaserJet Enterprise M680z, LaserJet Managed M651xhm, LaserJet M680dnm,LaserJet Enterprise M651xh, LaserJet Enterprise M680f |
| Vægt | 2 kg |
| Bredde | 450 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 220 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 450 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 220 mm |
| Pakkevægt | 2,19 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.