CoreParts Fuser Assembly 220V
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Fuser Assembly 220V
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP6508. Udskrivningsteknologi: Laser, Oprindelsesland: Kina, Mærke kompatibilitet: Brother. Vægt: 930 g, Bredde: 385 mm, Dybde: 155 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 387 mm, Pakkedybde: 195 mm
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Oprindelsesland | Kina |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Vægt | 930 g |
| Bredde | 385 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 195 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 387 mm |
| Pakkedybde | 195 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 1,03 kg |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.