CoreParts Fine Super Tweezer ESD-15
Forsiden
CoreParts Fine Super Tweezer ESD-15
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Fine Super Tweezer ESD-15
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MOBX-TOOLS-004. Type: Værktøjssæt, Bedste anvendelsesmuligheder: Mobiltelefon/Smartphone, Værktøj inkluderet: Pincet. Længde: 120 mm, Bredde: 100 mm, Dybde: 30 mm. Værktøj, antal: 1 værktøjer, Pakkebredde: 100 mm, Pakkedybde: 30 mm
| Type | Værktøjssæt |
| Bedste anvendelsesmuligheder | Mobiltelefon/Smartphone |
| Værktøj inkluderet | Pincet |
| Produktfarve | Sort |
| Længde | 120 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 40 g |
| Værktøj, antal | 1 værktøjer |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.