CoreParts Drum Cleaning Blade
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Drum Cleaning Blade
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSP7156. Type: Blade, Enheds kompatibel: Laser/LED printer, Mærke kompatibilitet: Konica Minolta, Kapabilitet: Konica Minolta bizhub 227 287 367, Produktfarve: Grå. Antal pr. pakke: 1 stk
| Type | Blade |
| Enheds kompatibel | Laser/LED printer |
| Mærke kompatibilitet | Konica Minolta |
| Kapabilitet | Konica Minolta bizhub 227 287 367 |
| Produktfarve | Grå |
| Oprindelsesland | Kina |
| Bredde | 42 mm |
| Dybde | 354 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 130 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 354 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 130 g |
| Pakketype | Kasse |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.