CoreParts Battery for Mobile 2.96Wh
Forsiden
CoreParts Battery for Mobile 2.96Wh
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Battery for Mobile 2.96Wh
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXMISC0055. Produkttype: Batteri, Mærke kompatibilitet: Doro, Produktfarve: Sort. Bredde: 40 mm, Højde: 43 mm, Dybde: 5 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 108 mm, Pakkedybde: 85 mm. Kompatible produkter: PhoneEasy 520, 520x, 606, 613, 621, 622, 623, 624, 626, 631, 632, Numre af batterier medfølger: 1 stk
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Doro |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 3 Wh |
| Certificering | CE |
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 43 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Vægt | 20 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 28 g |
| Kompatible produkter | PhoneEasy 520, 520x, 606, 613, 621, 622, 623, 624, 626, 631, 632 |
| Antal | 1 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| OEM-kode | DBF-800A, DBF-800B, DBF-800C, DBF-800D |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.