CoreParts Battery 6.65Wh Li-ion 3.8V
Forsiden
CoreParts Battery 6.65Wh Li-ion 3.8V
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Battery 6.65Wh Li-ion 3.8V
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSPP74043. Produkttype: Batteri, Produktfarve: Sort, Batteriteknologi: Lithium polymer (LiPo). Bredde: 135 mm, Højde: 20 mm, Dybde: 90 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 135 mm, Pakkedybde: 90 mm. Numre af batterier medfølger: 1 stk
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1750 mAh |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 6,65 Wh |
| Certificering | CE |
| Bredde | 135 mm |
| Højde | 20 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Vægt | 40 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 135 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
| Antal | 1 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.