CoreParts Bag for Batteries
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Bag for Batteries
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MOBX-TOOLS-061. Produkttype: Batteri, Produktfarve: Sort, Batteriteknologi: Lithium polymer (LiPo). Bredde: 242 mm, Højde: 34 mm, Dybde: 180 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 242 mm, Pakkedybde: 180 mm. Numre af batterier medfølger: 1 stk
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 4050 mAh |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 15,39 Wh |
| Certificering | CE |
| Bredde | 242 mm |
| Højde | 34 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Vægt | 100 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 242 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 164 g |
| Antal | 1 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.