CoreParts Ac adapter 12V 1.5V
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts Ac adapter 12V 1.5V
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBA1312. Strømforsyningstype: Indendørs, Indgangsspænding: 220 - 240 V, Indgangsfrekvens: 50/60 Hz. Indgående driftsspænding (min.): 100 V, Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: 1,5 A. Stik: 3.0*1.0. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Plast, Husets farve: Sort. Certificering: CE
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Udgangseffekt | 18 W |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
| Strømstiktype | Type C |
| AC-porttype | C5 |
| Mærke kompatibilitet | Acer |
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 1,5 A |
| Stik | 3.0*1.0 |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | CE |
| Bredde | 187 mm |
| Dybde | 129 mm |
| Højde | 46 mm |
| Vægt | 170 g |
| Pakkebredde | 187 mm |
| Pakkedybde | 129 mm |
| Pakkehøjde | 46 mm |
| Pakkevægt | 268 g |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strøm | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,1 W |
| Stik 1 dimensioner | 3 x 1 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.