CoreParts 8GB Memory Module for IBM
Forsiden
CoreParts 8GB Memory Module for IBM
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 8GB Memory Module for IBM
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MMI1222/8GB. Komponent til: Laptop, Intern hukommelse: 8 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 1 x 8 GB, Intern hukommelsestype: DDR4, Hukommelsesur hastighed: 2666 MHz, Hukommelse form faktor: 260-pin SO-DIMM, Produktfarve: Grøn
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Komponent til | Laptop |
| Hukommelse form faktor | 260-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Nej |
| Hukommelsesur hastighed | 2666 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Grøn |
| Kompatible produkter | Lenovo/IBM ThinkCentre M720 M720q Lenovo/IBM ThinkPad P P52 Lenovo/IBM ThinkPad T T490 (20N2,20N3) T590 (20N4,20N5) |
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 250 g |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 350 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.