CoreParts 51.68Wh Dell Laptop Battery
Forsiden
CoreParts 51.68Wh Dell Laptop Battery
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 51.68Wh Dell Laptop Battery
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXDE-BA0093. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: DELL, Kapabilitet: DNCWSCB6106B, I7778-0026GRY, Inspiron 17 7000, Inspiron 17 7778
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | DELL |
| Kapabilitet | DNCWSCB6106B, I7778-0026GRY, Inspiron 17 7000, Inspiron 17 7778 |
| Produktfarve | Sort |
| Erstatning for | 33YDH, PVHT1 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3400 mAh |
| Batterispænding | 15,2 V |
| Batterikapacitet | 51,68 Wh |
| Bredde | 104 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Højde | 242 mm |
| Vægt | 240 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 304 mm |
| Pakkedybde | 116 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 308 g |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.