CoreParts 48Wh Acer Laptop Battery
Forsiden
CoreParts 48Wh Acer Laptop Battery
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 48Wh Acer Laptop Battery
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBXAC-BA0008. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: Acer, Kapabilitet: Acer ES1-731
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Acer |
| Kapabilitet | Acer ES1-731 |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 3150 mAh |
| Batterikapacitet | 48 Wh |
| Batterispænding | 15,2 V |
| Antal battericeller | 4 |
| Bredde | 88 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Højde | 260 mm |
| Vægt | 180 g |
| Pakkebredde | 313 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm |
| Pakkevægt | 258 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
| Kompatible produkter | ES1-731 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.