CoreParts 2.5"-3.5" Bracket
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 2.5"-3.5" Bracket
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts KIT259. Bredde: 170 mm, Dybde: 111 mm, Højde: 34 mm. Pakkebredde: 170 mm, Pakkedybde: 111 mm, Pakkehøjde: 34 mm
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 111 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 70 g |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 111 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 74 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.