CoreParts 23,0" LCD FHD Matte
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 23,0" LCD FHD Matte
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSC230F30-131M. Type: Skærm. Skærm diagonal: 58,4 cm (23"), HD-type: Fuld HD
| Type | Skærm |
| Produktfarve | Grå |
| Stiktype | 30-pin |
| Placering af stik | Nederst til venstre |
| Erstatning for | LM230WF3(SL)(L1) |
| Skærm diagonal | 58,4 cm (23") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Skærmtype | IPS |
| Blank skærm | Nej |
| Bredde | 620 mm |
| Dybde | 390 mm |
| Højde | 70 mm |
| Vægt | 700 g |
| Pakkebredde | 620 mm |
| Pakkedybde | 390 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 800 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.