CoreParts 20,0" LCD HD Matte
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 20,0" LCD HD Matte
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSC200D30-195M. Type: Skærm. Skærm diagonal: 50,8 cm (20"), HD-type: HD+
| Type | Skærm |
| Produktfarve | Hvid |
| Stiktype | 30-pin |
| Placering af stik | Øverst til højre |
| Erstatning for | LTM200KT12-H01, LM200WD3(TL)(C7) |
| Skærm diagonal | 50,8 cm (20") |
| Skærmopløsning | 1600 x 900 pixel |
| HD-type | HD+ |
| Skærmtype | LCD |
| Type af baggrundslys | LED |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Blank skærm | Nej |
| Bredde | 620 mm |
| Dybde | 390 mm |
| Højde | 70 mm |
| Vægt | 400 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 620 mm |
| Pakkedybde | 390 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.