CoreParts 14,0"" LCD HD Matte
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 14,0"" LCD HD Matte
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MSC140H30-033M. Type: Skærm. Skærm diagonal: 35,6 cm (14"), HD-type: HD. Mærke kompatibilitet: Alle mærker, Kapabilitet: N140BGE-E33 REV C1, B140XTN02.4 HW0A, N140BGE-E43 REV. C1, B140XTN02.A H/W:5A F/W:1, N140BGE-E33...
| Type | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Kapabilitet | N140BGE-E33 REV C1, B140XTN02.4 HW0A, N140BGE-E43 REV. C1, B140XTN02.A H/W:5A F/W:1, N140BGE-E33 REV C2, FRU04X0378, LP140WH2 (TP)(T1), N140BGE-EA3 REV. C2, HB140WX1-301, 737658-001, LP140WH8(TP)(D2), LP140WH8(TP)(A1) |
| Stiktype | 30-pin |
| Placering af stik | Nederst til venstre |
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Skærmopløsning | 1366 x 768 pixel |
| HD-type | HD |
| Skærmtype | LCD |
| Blank skærm | Nej |
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 280 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakkebredde | 400 mm |
| Pakkedybde | 280 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.