CoreParts 10.8V 4400mAh 6CELL
Produktet kan p.t. ikke leveres, og er muligvis udgået. Kontakt os venligst for hjælp til at finde et tilsvarende produkt.
|
|
CoreParts 10.8V 4400mAh 6CELL
|
Beskrivelse
Specifikationer
CoreParts MBI2336. Type: Batteri, Mærke kompatibilitet: Toshiba
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Toshiba |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4400 mAh |
| Batterikapacitet | 47 Wh |
| Batterispænding | 10,8 V |
| Antal battericeller | 6 |
| Bredde | 51 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Højde | 204 mm |
| Vægt | 310 g |
| Pakkebredde | 234 mm |
| Pakkedybde | 104 mm |
| Pakkehøjde | 48 mm |
| Pakkevægt | 362 g |
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
| Kompatible produkter | Satellite C850-101
Satellite C850-10F
Satellite C850-12V
Satellite C850-131
Satellite C850-13C
Satellite C850-16W
Satellite C850D-105
Satellite C850D-106
Satellite C850D-108
Satellite C850D-109
Satellite C855-11F
Satellite C855-12F
Satellite C855-18C
Satellite C855-1FG
Satellite C855-1HT
Satellite C855-1HU
Satellite C855-1N7
Satellite C855D-11W
Satellite C855D-11X
Satellite C870-10L
Satellite C870-10N
Satellite C870-121
Satellite C870-133
Satellite C870-13D
Satellite C870-147
Satellite C870-14W
Satellite C870-15E
Satellite C870-162
Satellite C870-16J
Satellite C870D-109
Satellite C870D-10C
Satellite C870D-10M
Satellite C870D-10X
Satellite L830-10F
Satellite L830-118
Satellite L850-14J
Satellite L850-1CX
Satellite L850-1FF
Satellite L850-1G7
Satellite L850D-102
Satellite L850D-11M
Satellite L855-10U
Satellite L855-11C
Satellite L855D-100
Satellite L855D-104
Satellite L875-10V
Satellite L875-11H
Satellite L875D-100
Satellite L875D-103
Satellite L875D-104
Satellite L875D-106
Satellite P850-12Z
Satellite P850-131
Satellite P850-132
Satellite P850-133
Satellite P850-13C
Satellite P850-30P
Satellite P850-30R
Satellite P870-10G
Satellite P870-11H
Satellite P870-11M
Satellite P870-306
Satellite P870-30C
Satellite PRO C850
Satellite PRO C850-10N
Satellite PRO C850-10V
Satellite PRO C850-10X
Satellite PRO C850-11N
Satellite PRO C850-14D
Satellite PRO C850-14K
Satellite PRO C850-157
Satellite PRO C850-158
Satellite PRO L870-127
Satellite PRO L870-14E |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.